O NÁS

Jsme firma založená v roce 2016, se specializací na výrobu atypických hliníkových plotů, bran, venkovního LED osvětlení, kovového nábytku a dekorací. Hliník používáme hlavně z důvodu jeho lehkosti a velice dlouhé životnosti, což znamená, že naše výrobky jsou bezúdržbové.

Veškeré výrobky jsou před lakem ošetřeny speciální předúpravou a následně lakované kvalitními fasádními barvami a na výběr jsou i exkluzivní speciální barvy za příplatek.

Naším hlavním cílem je vyrábět oplocení, brány a veškeré doplňky v oboustranně stejném provedení, bez viditelných spojů a uchycení. Výplně jsou páleny pomocí laseru, což umožňuje volit jakýkoli motiv.

K plotu a bráně Vám doladíme ve stejném motivu například dělící stěnu ke vchodu, altán na zahradu, osvětlenou LED stěnu k bazénu nebo osvětlení  vhodné pro příjezdové cesty a chodníky.

Zabýváme se i výrobou pro interiér, jako například pohledová zakrytí schodiště, dělící stěny nebo nástěnné panely, zrcadla, lucerny a spousty dalších doplňků.

Veškeré aktivity naší firmy se soustředí na to nejdůležitější, přání našich klientů. S ohledem na jejich požadavky vytváříme výrobky dokonalé v každém detailu.SEO | Almaweby